PRACA

aktualnie poszukujemy

Ślusarz

Praca stała
Miejsce pracy: Żory
Zakres obowiązków
  • składanie konstrukcji stalowych
  • obróbka ślusarska elementów metalowych
  • czyszczenie konstrukcji po pracach spawalniczych
Wymagania
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym
  • znajomość rysunku technicznego
  • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność
Mile widziane:
  • kurs hakowego, obsługi suwnicy lub wózka widłowego
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie będącej liderem w swojej branży
  • profesjonalne szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV na adres praca@termospec.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania tylko z wybranymi kandydatami.

Projekt graficzny: zbigniewgoik.pl · Kodowanie: Paweł Cengiel