PRACA

aktualnie poszukujemy

Programista / Automatyk

Praca stała
Miejsce pracy: Żory
Zakres obowiązków
  • programowanie sterowników PLC i paneli operatorskich
  • opieka nad prawidłowym działaniem maszyn pod względem
    elektryczno – automatycznym
  • diagnostyka i optymalizacja pracy maszyn
  • modernizacja sterowań oraz optymalizacja procesów
  • uruchamianie oprogramowania u Klienta (Polska i zagranica)
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki:
    automatyka i robotyka lub pokrewne
  • dobra znajomość języka programowania C
  • doświadczenie w programowaniu PLC Siemens lub innych
  • znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych
  • zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • systematyczność i samodzielność
  • prawo jazdy
  • gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziane:
  • doświadczenie w sektorze maszyn specjalnych
  • znajomość Matlab/Simulink
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • dobra znajomość architektur mikrokontrolerów
Oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie będącej liderem w swojej branży
  • profesjonalne szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV na adres praca@termospec.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Projekt graficzny: zbigniewgoik.pl · Kodowanie: Paweł Cengiel